Kurumsal Bilgilendirme :

Profsis Bilişim Danışmanlık Eğitim Ltd.Şti. Harun FİŞEKÇİ tarafından Kahramanmaraş'ta kurulmuş olup 2004 yılında hizmetlerine başlamıştır. Şirket, Logo Ticari Yazılımları ve kendi yazılım ürünlerini pazarlama ve proje geliştirme doğrultusundaki hizmetlerini, uzman kadrolarıyla Kahramanmaraş ve çevre iller genelinde sürdürmektedir.

Profsis Ltd.Şti., kurulduğu 2004 yılından beri, önemli kamusal ve özel kuruluşların Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) ve Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projelerinde sistem çözümleme/tasarım ve uygulama yazılımı geliştirme uzmanlığını; danışman kuruluş olarak bilgi, deneyim ve doğruluğunu; proje yönetiminde her türlü güçlüğü alt edebilecek mühendislik ustalığını; yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kamuoyu önünde kanıtlamış, çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, güçlü ve dinamik bir yazılım firmasıdır.  Profsis Ltd.Şti., 2009 yılından bu yana ağırlık verdiği Araştırma-Geliştirme (AR-GE) çalışmaları sonucunda sektörel bazda bir çok firmaya özel yazılım geliştirmiş ve desteğini vermiştir.

Misyonumuz & Vizyonumuz :

Bilişim Teknolojileri Sektöründe “marka” olmak, hizmette “mükemmelliğe” ulaşmak, kalitede “öncü” olmak, VİZYONUMUZDUR.

Bilgi Teknolojilerini; Kolay, güvenli, ekonomik olarak müşteriye ulaştırmak, tüm faaliyetlerinde kararlı bir kuruluş olmak MİSYONUMUZDUR.

Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak; Etkin hizmet üretmek, hizmet/ürün kalitesini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini artırmak POLİTİKAMIZDIR.

Müşteri Odaklı

Müşterilerimizle uzun dönemli iş ilişkileri geliştirmeyi ve memnuniyetlerini sürekli kılmayı hedefleriz.

Güvenilir

Açık, anlaşılır ve doğru bilgiler verir ve verdiğimiz sözler doğrultusunda zamanında ve eksiksiz hizmet vermeyi hedefleriz.

Saygılı

Çevreye ve topluma karşı sorumluyuz ve bu sorumluluğun bilinçindeyiz. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla iletişimimiz açık ve saygılıdır.

Verimli

Hızlı, verimli ve maliyet odaklı çalışırız. Bütünü görerek çok boyutlu çözümler üretiriz.

Başarı Odaklı

Takım ruhunu ve takım olarak başararak hedef birliği sağlar, karar verme süreçlerimizin kalitesini ve hızını arttırırız.

Öncü

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendiririz. Değişen beklentiler doğrultusunda yenilenir ve kendimizi yeniden konumlandırırız.

Telefon : 0(344) 225 63 16     Faks : 0(344) 225 63 76      E-Posta : harun@profsis.com      2017 © Sitenin tüm hakları saklıdır.

Şazibey Mahallesi 64002.Sokak Kısakürek Sitesi C Blok 21 05 Onikişubat / Kahramanmaraş

Ip adresiniz : 54.234.247.118