Hizmetlerimiz :

Danışmanlık:

Uygulamanın kapsadığı alanda (örneğin İnsan Kaynakları, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP),Finans Yönetimi, Evrak ve İş Akış Yönetimi ya da elektronik imza) uzmanlaşmış deneyimli personelimizle sunduğumuz hizmet türüdür.

Profsis Ltd.Şti., kurumsal uygulama yazılımı ürünleriyle birlikte nitelikli bir danışmanlık hizmetini de gerekli görmekte, projenin ya da ürünün özelliklerine, müşteri kuruluşun yapısına ve isteklerine göre danışmanlık hizmetlerini esnek biçimde düzenleyebilmektedir.

Eğitim:

Yazılım geliştirme ve uyarlama projelerinde uygulama yazılımı ürünlerinin kullanımına ilişkin verilen son kullanıcı ya da eğitici eğitimi hizmetlerini kapsar. Proje planlarında öngörülen süre ve kapsamda uygulamalı olarak deneyimli eğitim uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

İşbaşı eğitimi olarak da adlandırılabilecek bu eğitim sayesinde gerçek zamanlı olarak iş esnasında yapılacaklara ilişkin eğitimler verilmektedir.

Yazılım bakımı ve teknik servis:

Tümüyle kendi kaynaklarımızla ürettiğimiz özgün yazılım ürünlerimiz deneyimli uzman kadromuz ve Ar-Ge çalışanlarımız eliyle sürekli geliştirilmekte ve değişen koşullara ve teknolojiye uygun olarak yenilenerek güncellenmektedir. Bu nedenle, üretim yanlışlarına karşı belirli süre garanti hizmetleri kapsamında, garanti süresi sona erdikten sonra da bakım ve teknik destek hizmetleri kapsamında, özgün yazılım ürünlerimizle ilgili her türlü bakım ve teknik destek hizmetini nitelikli ve yetkin biçimde vermekteyiz. 

Telefon : 0(344) 225 63 16     Faks : 0(344) 225 63 76      E-Posta : harun@profsis.com      2017 © Sitenin tüm hakları saklıdır.

Şazibey Mahallesi 64002.Sokak Kısakürek Sitesi C Blok 21 05 Onikişubat / Kahramanmaraş

Ip adresiniz : 54.90.237.148